Türkiye’nin İlk Çocuk Yazarı Ezgi SONGUR

Türkiye'nin İlk Çocuk Yazarı Ezgi SONGUR
Türkiye’nin İlk Çocuk Yazarı Ezgi SONGUR

YAZAR ÇOCUK’un ve dolayısı ile TÜRKİYE’NİN ilk ÇOCUK YAZARI Özel Atakent İlkokulu 2.Sınıf öğrencisi Ezgi SONGUR; platformumuzda yayınlanmak üzere ve kardeşi Necip SONGUR için CENNET KOKULU KARDEŞİM isimli bir yazı kaleme aldı.

Şimdi, yazdığı yazıyı sitede yayına almak için çalışmalar yapan Ezgi SONGUR kızımızı yürekten tebrik ediyor; YAZAR ÇOCUK platformu olarak kendisine bir ömür boyu sıhhat, afiyet ve başarılar diliyoruz.

İyi ki varsın Ezgi.

Rıfat OKUYANLAR

Rıfat OKUYANLAR hakkında

1971 İzmir doğumlu olup; 1992 yılından beri özel okullarda öğretmenlik vs eğitim alanlarında görev almıştır. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi'ni bitirmesinden bugüne ufak aralar dışında umumiyetle eğitim öğretim, kişisel gelişim, siyaset ve bilişim dallarında araştırma ve çalışmalarını sürdürmektedir. 2007'de Manisa milletvekili aday adayı olmuş; temayülde 24 aday arasında 5. sırada yer almıştır. Yaklaşık 20 senedir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da gönüllü görev alan Rıfat OKUYANLAR, halen bilişim sektöründe, www.turkiyefirmarehberi.com www.turkiyenineniyileri.com www.sahibindenyer.com www.facecuk.com gibi ulusal ve global önemli projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.